10 KASIM ATATÜRK’ Ü ANMA PROGRAMI
 
Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80. yıl dönümü münasebetiyle ilk olarak İlçe Emniyet Binası önünde “Çelenk Sunma Töreni" yapıldı.
İlçemizde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinlikleri kapsamında Çelenk Sunma Töreni, Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç KOŞANSU, İlçe Belediye Başkanı M. Remzi ARAYIT, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler ile vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.
Çelenk sunma töreninde; Kaymakamlık Makamı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri İlçe Emniyet binası önündeki Atatürk anıtına sunuldu.   Saat 9'u 5 geçe sirenlerin çalması ile Ulu Önder Atatürk'ün anısına 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve bayraklar yarıya indirildi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. yıl dönümü münasebetiyle Şehit Mücahit Top İlkokulu'nda Anma Programı yapıldı.
Anma programına Atatürk’e saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı' mızın okunması ile başlandı. Program hazırlanan videolar, öğrencilerin okudukları şiirler ve oratoryolarla devam etti. En son okulun müzik öğretmeni ve öğrencilerle yapılan gösteriyle son buldu.